KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15033054
nr 1503 3054
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 26/150. Bildmått: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 77x58 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:32:18
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)